Soccer

Leagues & TournamentsLocationsSignup
Soccer Schedule

Spring 19 Wednesday 11v11 @ DSGP - (4 Divisions)

Wednesday, April 17

Byes
Suck My Kick
  Field 7 Field 9 Field 11
6:30 PM
 
  Fire [1]
vs
 
  Jerkin My Gerkin [5]
7:30 PM
8:30 PM
 
  Crush [6]
vs
 
  Lot Lizards [0]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, April 24

Double Headers
Suck My Kick
  Field 7 Field 9 Field 11
6:30 PM
  Goal Busters [4]
vs
  Haterade [1]
7:30 PM
  Teamo Sahbee [1]
vs
 
  FC Ibitha [1]
 
  Suck My Kick [6]
vs
 
  Fire [0]
8:30 PM
 
  Suck My Kick [4]
vs
 
  Crush [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 1

Suck My Kick forfeited to Jerkin My Gerkin.
Byes
Crush
  Field 13 Field 14 Field 15
6:30 PM
7:30 PM
  Knucklepuck [3]
vs
 
  Glory Days [1]
8:30 PM
 
  Lot Lizards [1]
vs
 
  Fire [2]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 15

Double Headers
Lot Lizards
  Field 13 Field 14 Field 15
6:30 PM
 
  Crush [2]
vs
 
  Suck My Kick [5]
  West Ham Sams [0]
vs
 
  FC Ibitha [1]
 
  Fire [0]
vs
 
  Lot Lizards [2]
7:30 PM
8:30 PM
  Haterade [1]
vs
  Knucklepuck [1]
 
  Glory Days [0]
vs
  Goal Busters [5]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 22

Double Headers
Crush, Flukes of Hazard, Glory Days, Goal Busters, Good Touch, Bad Touch, Haterade, Teamo Sahbee, Unsupervised Adults, West Ham Sams
  Field 14 Field 15 Field 16 Field 17
6:30 PM
7:30 PM
8:30 PM
9:30 PM
 
  Crush
vs
 
  Fire

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, May 29

  Field 1
6:30 PM
7:30 PM
8:30 PM
 
  Crush
vs
 
  Fire
9:30 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, June 5

PLAYOFFS View Bracket
  2 3 4
6:30 PM
Blue Coed Playoffs
Quarterfinals
Men's Playoffs
Quarterfinals
7:30 PM
Blue Coed Playoffs
Semifinals
Blue Coed Playoffs
Quarterfinals
Men's Playoffs
Semifinals
8:30 PM
Burgundy Coed playoffs
Quarterfinals
Blue Coed Playoffs
Semifinals
Men's Playoffs
Semifinals

Visitor (first team) vs Home (second team)

Wednesday, June 12

PLAYOFFS View Bracket
  2 3
6:30 PM
Burgundy Coed playoffs
Semifinals
Burgundy Coed playoffs
Semifinals
7:30 PM
Burgundy Coed playoffs
Finals
Blue Coed Playoffs
Finals
8:30 PM
Men's Playoffs
Finals

Visitor (first team) vs Home (second team)